SKLÁŘSKÁ KRČMA a OBCHůdek s vánočním sklem jsou v listopadu a prosinci otevřené ST- ČT & NE 10:00 - 16:00 / PÁ-SO 10:00 -19:00. PROHLÍDKY ve sklárně jsou možné ve všední dny od 10:00 - 16:00. V pátek 08.12. je sklářská krčma z důvodu soukromé akce pro veřejnost uzavřena.

overlay overlay

Sklářská krčma

Přijměte pozvání do jedinečných prostor Sklářské krčmy s nabídkou skvělé gastronomie a jedinečných zážitků. Nabízíme veškeré zázemí pro vaše svatby či firemní akce.

Jedinečný zážitek pro každého

Naše Sklářská krčma vás vskutku přenese do jiného světa. Do světa sklářů, kde se tradiční řemeslná výroba setkává s uměním. Taková je i naše gastronomie. Chceme, abyste si pochutnali na tradičních českých pokrmech připravovaných se zručností a z kvalitních lokálních surovin. Svou zručnost si můžete sami vyzkoušet při foukání skla tzv. „na vlastní dech“. Poznáte, jak náročná je práce sklářů, a zároveň si domů odvezete svůj vlastní skleněný suvenýr.

Naše prostory jsou ideálně uzpůsobené i pro konání větších akcí. Rádi pro vás připravíme svatební hostinu, rodinnou oslavu anebo firemní zážitkovou akci. Máme otevřeno po celý rok.
 

Otevírací doba Sklářské krčmy

DUBEN - ZÁŘÍ 2023

neděle - čtvrtek 10:00 - 17:00

pátek a sobota  10:00 - 19:00

ŘÍJEN 2023 - BŘEZEN 2024

pondělí a úterý ZAVŘENO

středa - neděle 10:00 - 16:00

REZERVACE NA TELEFONNÍM ČÍSLE: +420 487 752 962

+420 487 752 962 / Sklářská krčma - rezervace restaurace a exkurzí do sklárny /

+420 606 622 396  / Sklářská krčma - rezervace svateb, eventů a akcí nad 10 osob /

Nabídka Sklářské krčmy

Jídelní a nápojový lístek

Speciální nabídka

Šéfkuchař doporučuje

Šéfkuchař doporučuje

Základem naší nabídky jsou tradiční jídla typická pro českou a německou kuchyni. Naše pokrmy připravujeme s láskou a zásadně z kvalitních a čerstvých lokálních surovin. Chceme, aby jídla lákala už svým vzhledem a aby vám přinesla vždy jedinečný chuťový zážitek.

Naši nabídku v průběhu roku obměňujeme i s ohledem na dostupnost čerstvých surovin. Začátkem podzimu tak zařazujeme na jídelníček pokrmy ze zvěřiny, v listopadu zase nesmí chybět svatomartinské menu s husou. Během celého roku si pak můžete dopřát opravdovou českou klasiku, ke které bezpochyby patří česnečka, svíčková nebo smažený řízek.

Vybírat můžete i z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů. Jen u nás na čepu máme jedinečnou Sklářskou osmičku AJETO, kterou v novoborském pivovaru Born vaří exkluzivně jen pro naši krčmu. A ochutnat můžete i další nefiltrovaná a nepasterovaná piva z tohoto pivovaru.

Kontaktní formulář