Sklářská krčma je od 01.02.2024 otevřena ST- NE. Individuální prohlídky ve sklárně jsou možné od pondělí do pátku od 9:00 - 13:00.

overlay overlay

Sklářská krčma

Přijměte pozvání do jedinečných prostor Sklářské krčmy s nabídkou skvělé gastronomie a jedinečných zážitků. Nabízíme veškeré zázemí pro vaše svatby či firemní akce.

Jedinečný zážitek pro každého

Naše Sklářská krčma vás vskutku přenese do jiného světa. Do světa sklářů, kde se tradiční řemeslná výroba setkává s uměním. Taková je i naše gastronomie. Chceme, abyste si pochutnali na tradičních českých pokrmech připravovaných se zručností a z kvalitních lokálních surovin. Svou zručnost si můžete sami vyzkoušet při foukání skla tzv. „na vlastní dech“. Poznáte, jak náročná je práce sklářů, a zároveň si domů odvezete svůj vlastní skleněný suvenýr.

Naše prostory jsou ideálně uzpůsobené i pro konání větších akcí. Rádi pro vás připravíme svatební hostinu, rodinnou oslavu anebo firemní zážitkovou akci. Máme otevřeno po celý rok.
 

Otevírací doba Sklářské krčmy

OD 1.ÚNORA 2024 MÁME OTEVŘENO!

Pondělí: ZAVŘENO

Úterý: ZAVŘENO

Středa: 10:00 - 16:00

Čtvrtek: 10:00 - 16:00

Pátek: 10:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 17:00

Neděle: 10:00 - 16:00

*

REZERVACE A EXKURZE  NA TELEFONNÍM ČÍSLE+420 487 752 962

REZERVACE SVATEB, EVENTŮ A AKCÍ NAD 10 OSOB:  +420 606 622 396 

Nabídka Sklářské krčmy

Jídelní a nápojový lístek

Speciální nabídka

Šéfkuchař doporučuje

Šéfkuchař doporučuje

Základem naší nabídky jsou tradiční jídla typická pro českou a německou kuchyni. Naše pokrmy připravujeme s láskou a zásadně z kvalitních a čerstvých lokálních surovin. Chceme, aby jídla lákala už svým vzhledem a aby vám přinesla vždy jedinečný chuťový zážitek.

Naši nabídku v průběhu roku obměňujeme i s ohledem na dostupnost čerstvých surovin. Začátkem podzimu tak zařazujeme na jídelníček pokrmy ze zvěřiny, v listopadu zase nesmí chybět svatomartinské menu s husou. Během celého roku si pak můžete dopřát opravdovou českou klasiku, ke které bezpochyby patří česnečka, svíčková nebo smažený řízek.

Vybírat můžete i z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů. Jen u nás na čepu máme jedinečnou Sklářskou osmičku AJETO, kterou v novoborském pivovaru Born vaří exkluzivně jen pro naši krčmu. A ochutnat můžete i další nefiltrovaná a nepasterovaná piva z tohoto pivovaru.

Kontaktní formulář