Sklářská krčma je od 01.02.2024 otevřena ST- NE. Individuální prohlídky ve sklárně jsou možné od pondělí do pátku od 9:00 - 13:00.

overlay overlay

Soukromé akce

Hledáte inspiraci pro neobvyklou firemní akci, nebo nezapomenutelné místo pro svatbu či rodinnou oslav?

Zažijte pravou sklářskou atmosféru

Ať už hledáte inspiraci pro neobvyklou firemní akci, nebo nezapomenutelné místo pro svatbu či rodinnou oslavu, naše Sklářská krčma vás rozhodně nezklame.

Najdete u nás prostory až pro 100 osob s nabídkou špičkové gastronomie a nevšedních zážitků.

K nejvyhledávanějším atrakcím patří bezpochyby možnost vyzkoušet si foukání skla tzv. na vlastní dech a odnést si vlastnoručně vyrobený suvenýr ze skla.

Pro více podrobností a poptávku vaší akce nás kontaktujte přes formulář nebo na telefonním čísle 606 622 396. 

Rádi s Vámi vše osobně probereme!

Kontaktujte nás

Firemní akce

Firemní akce

V prostorech rozlehlé Sklářské krčmy najdete vše potřebné pro organizaci různých typů firemních akcí. Sál je vybavený prezentační technikou a rádi vám zajistíme i další potřebné pomůcky pro váš seminář či firemní prezentaci.

O vaše hosty bude postaráno po všech stránkách. Nabízíme tradiční jídla české a německé kuchyně připravovaná vždy z čerstvých surovin, s nabídkou sezónních specialit. Velmi rádi přizpůsobíme skladbu menu potřebám vaší skupiny.

Základem úspěchu teambuildingových aktivit bývá možnost vyzkoušet si něco nevšedního. Nejpopulárnějším zážitkem je u nás bezpochyby foukání skla pod dohledem zkušeného sklářského mistra a možnost vyrobit si tak své malé originální skleněné dílo.

Rádi s vámi probereme různé možnosti tak, aby program akce beze zbytku splnil vaše očekávání. 

Kontaktujte nás
Svatby

Svatby

Již desítky párů si řekly své „ano“ v kouzelném prostředí Sklářské krčmy. Můžete prožít svatbu v zimě s horkým svařeným vínem a vánoční dekorací poblíž vyhřáté sklářské pece uvnitř krčmy nebo v létě na naší terase a louce, kde může proběhnout i samotný obřad.

Jako doprovodná aktivita k zábavě všech hostů se skvěle hodí foukání skla „na vlastní dech“, kde si každý člen rodiny vyfoukne originální kousek, a zůstane mu tak památka na váš krásný den.

Kapacita uvnitř krčmy je 100 osob k sezení a terasa nabízí prostor pro dalších 70 osob

Kontaktujte nás
Oslavy

Oslavy

Samotná Krčma a její okolí nabízí spoustu možností pro pořádání nejrůznějších oslav v kruhu rodiny či přátel. Skvělá gastronomie s širokou nabídkou tradičních českých a německých pokrmů uspokojí i náročné gurmány. Potěší jistě i nabídka jedinečné Sklářské osmičky, kterou můžete ochutnat exkluzivně jen u nás, a nefiltrovaných, nepasterovaných piv z pivovaru Born z nedalekého Nového Boru.

O zábavu rozhodně také nebude nouze. Svůj slavnostní den si můžete zpestřit exkurzí v naší sklárně nebo výrobou vlastního skleněného suvenýru přímo ve Sklářské krčmě. Program rádi vymyslíme i pro menší návštěvníky, kteří si mohou vyzkoušet třeba pískování skla.

Kontaktujte nás

Máte zájem o soukromou akci?